Локална самоуправа наставила са донирањем спортске опреме школама

Локална самоуправа наставила је са донирањем спортске опреме школама у граду као вид подршке школском спорту.

Члан Градског већа за спорт, Предраг Стевовић, уручио је лопте и друге реквизите Трговинско-угоститељској школи „Тоза Драговић“.

Фискултурна сала Трговинско-угоститељске школе „Тоза Драговић“ је пре неколико месеци реновирана средствима града, а сада су ученици добили и спортску опрему, чију је набавку финансирала локална самоуправа, како би ђаци имали још боље услове на часовима физичког васпитања.

Локална самоуправа жели да донирањем спортске опреме пружи подршку школском спорту и укаже на значај физичке активности код младих.

До краја октобра лопте за разне спортове, маркере и друге реквизите, као донацију локалне самоуправе, добиће још две школе у Крагујевцу.