Видео, Хуманитарна акција

Пакетићи за чланове Удружења Егал и Даун Крагујевац

Члановима удружења Егал и Даун Крагујевац уручено је 30 пакетића који су донација хуманитарне организације Пријатељи у невољи из Београда.

Новогодишње пакетиће су уручили ученици Трговинско-угоститељске школе Тоза Драговић.

У новогодишњем расположењу, ученици четврте године Трговинско-угоститељске школе Тоза Драговић, маскирани у Баба Мразицу и Деда Мраза поделили су пакетиће члановима Удружења Егал и Даун, док су хотелијарско ресторатерски техничари послуживали освежења.

Новозапочета сарадња Трговинско-угоститељске школе Тоза Драговић и удружења Егал и Даун Крагујевац биће настављена радионицама које су планиране у фризерском салону ове школе, као и радионицама са куварима, посластичарима и дизајнерима одеће.

Празнично расположење употпунило је фотографисање са Баба Мразицом и Деда Мразом. Заједничко дружење ученика и чланова Удружења, наставило се уз музику и разговор.