ПРЕЗЕНТАЦИЈА НАШЕ ШКОЛЕ

Наша ученица потврдила верност матичном клубу и родном граду

Крагујевачки суперлигаш је од самог оснивања зацртао јасну стратегију да стварањем јаке школе рукомета гро играча у првим тимовима црпи из сопствених редова.

Интенција клуба даје резултате, тако да се већ пар сезона уназад изданци из подмладка прикључују А селекцијама.

Свој први професионални уговор је ових дана потписала млада и талентована Драгана Ранковић (18) која је прошла све омладинске селекције и која би у будућности требала да уз остале саиграчице представља ослонац клуба.

Драгана је рукомет почела да тренира са 12 година, покрива позицију средњег бека, а одликује је велика борбеност и пожртвованост, резантан шут и правовремен осећај за асистенцију.

„Велика ми је част и задовољство што каријеру настављам у свом родном граду.

Захваљујем се на прилици да будем део ове борбене породице и једва чекам да заједно освајамо трофеје.

Подршка клуба и вера у моје могућности су ме мотивисале да радим још јаче и посветим се рукомету са још већом страшћу.

Заједно ћемо радити на постизању свега што нас очекује у будућности“, није крила задовољство након стављања потписа Драгана Ранковић.