Активности, Видео, Посете, ПРЕЗЕНТАЦИЈА НАШЕ ШКОЛЕ

Сајам образовања и стипендија

Улагање у будућност у правом смислу речи и јесте улагање у генерације које долазе.
Ако се на то дода и тенденција савременог света у смислу перманентног, доживотног образовања и усавршавања, јасне су амбиције и овог Сајма.
„Сајам образовања и стипендија“ , 5–6. октобра има за циљ да на једном месту окупи што више излагача и привуче што више посетилаца .
Циљ нам је да стручни и пратећи програм Сајма буде садржајнији, богатији и
намењен одређеним циљним групама.
На Сајму ће се представити стипендије и други облици финансијске потпоре,
студијски програми и шира образовна понуда доступна свим грађанима за високо образовање у Србији. Посетиоци Сајма моћи ће на једном месту пронаћи све информације и услуге кључне за успешну пријаву на стипендије и образовне програме.
Сектор образовања чиниће школе и факултети, промовишући своју понуду и образовне профиле, свим будућим ученицима и студентима, олакшавајући им на тај начин одабир правог занимања.

Будућност се не очекује, будућност се гради!