Пројекат „Програм вршњачког менторства за промоцију људских права, родне равноправности и повећање учешћа младих у Србији“

Канцеларија за младе је, у оквиру реализације пројекта „Програм вршњачког менторства за промоцију људских права, родне равноправности и повећање учешћа младих у Србији“, организовала предавање на тему радних права и радионицу везану за писање радне биографије. Предавању су присуствовали наставници Стаменка Луковић, Горан Михаиловић и Душан Дабовић са ученицима треће године образовног профила угоститељски техничар и ученицима четврте године образовног профила кулинарски техничар. У радионици везаној за писање радне биографије су учествовали ученици четврте године образовног профила туристичко-хотелијерски техничар са наставницом Љиљаном Милићевић.