ШКОЛСКИ ТУРНИР У ОДБОЈЦИ

У периоду од 29-31.10. у фискултурној сали ТУШ  ,,Тоза Драговић” – Крагујевац, одржан је турнир у одбојци.

Учешће је узело 14 екипа које су биле састављене од 3 ученице и 3 ученика. Играло се на испадање у два добијена сета, до 25 поена. После елиминационих утакмица у финалу су се насле екипе IV-3 и мешовита екипа I-5, I-6, II-7 и III-7. Овог пута су млађи ученици били бољи и победили са 2-1 у сетовима.

Екипу победника чинили су следећи ученици Анђела Крстић, Сара Стојановић, Јована Стојановић,  Никола Маловић, Александар Никчевић,  Јанко Јовановић.

Најбољи играч турнира била је ученица III-7 Анђела Крстић.

По завршетку турнира одиграна је веома занимјива утакмица измедју ученика и професора. После неизвесног тока утакмице победили су професори са 3-2 у сетовима