УЧЕШЋЕ НА ЛИКОВНИМ КОНКУРСИМА

18.09.2014. -На ликовном конкурсу која је расписала школска управа Крагујевца а поводом Господинских свечаности расписан је ликовни конкурс а на тему ,,Због тебе се благодатна радује сва твар (творевина)“  учествовали су учеици  дизајнери одеће (IV5),  техничари-моделари одеће и туристички техничари-трећа година  и чланови секције за цртање и сликање.

31.10.2014. На ликовном конкурсу који је расписао Нанесен дијалог центар Србије и Глобално партнерство за превенцију оружаних сукоба (ГППАЦ) за Западну Балкан и поводом обележавања 21 .сепрембра Међународног дана мира а на тему ,,Ја лајкујем мир-мир је мој избор“ учествовали су IV година и II година дизајнери одеће и III аранжера у трговини као и чланови секцује за цртање и сликање.

8.11.2014. На ликовном конкурсу а који је расписао Спомен-парк ,,Крагујевачки октобар“ у Крагујевцу за ученике основних и средњих школа Србије, Црне Горе и Републике Српске а на тему ,,Живот је јачи од нас,ми смо мали али је велики живот у нама“ учествовали су ученици I,II,IV године дизајнер одеће, III година-аранжера у трговини, чланови секције за цртање и сликање и III година техничара моделара одеће.

30.12.2014. На међународном ликовном конкурсу који јерасписало Друштво Свети Сава у Републици Српској а на тему „Пут Светог Саве“ учествовали су ученици наше школе (дизајнери одеће)  I, II и IV година и чланови секције за цртање и сликање. Ученица Гачић Тијана, дизајнер одеће II8 насликала је Светог Саву-уље на платну.

Крагујевачки Црвени крст расписао је ликовни конкурс на тему „За сунчану јесен живота“

На ком су учествовали дизајнери одеће (I година) и чланови секције за цртање и сликање.

30.03.2015. Ученици I, II и  IV разреда наше, дизајнер одеће и  година., чланови секције ѕа цртање и сликање учествовали су на републичком кокурсу „Крв живот значи*.

2014/2015  ШКОЛСКА ГОДИНА Календар за школску 2014-2015. годину  КАТАЛОГ СТАЛНОГ СТРУЧНОГ У САВРШАВАЊА Школа акредитована  за 2 семинара:

69 K3 Родна равноправност и репродуктивно здравље Трговинско-угоститељска школа “Тоза Драговић“, Крагујевац дана: 1 бодова: 8
331 K3 Романипен – ромска култура,традиција и обичаји Трговинско-угоститељска школа “Тоза Драговић“, Крагујевац дана: 1 бодова: 8