Учешће школе на КГ Сајму лепоте

КГ Сајам лепоте – 12. до 14. фебруара 2014. године. Oрганизатор сајма, Шумадија сајам Крагујевац,. На сајму учествују  највеће компаније у области козметике учествоваће – „Alexandar cosmetics“, „Ultra Sun“, „Keune“, „L’Oreal“, „Matrix“, „Subrina“, „Cosmobella“, „Schwarzkopf“, „Lakme“, „Elgon“.

КГ Сајам лепоте на две бине са ЛЕД екранима приказује дешавања која се одвијају на тродневном Hair Show, као и мноштво едукативних трибина и презентација у модерном Бизнис медија центру.

Посетиоце очекују највећа светска имена и звезде у свету фризера, и специјално за ову манифестацију долазе уважени гости из Америке, Аустралије, Грчке, Италије и Немачке који ће представити своја професионална и светска достигнућа на централној ревијалној бини.

Учешће на сајму узели су и ученици наше школе – фризери, маникири и педикири.