УРУЧЕНЕ ЗАХВАЛНИЦЕ И НАГРАДЕ ЗА УЧЕШЋЕ НА КОНКУРСУ – ТРЕЋЕ ГОСПОЈИНСКЕ СВЕЧАНОСТИ У КРАГУЈЕВЦУ

У Свечаној сали Владичанског двора у Крагујевцу  уручене су захвалнице и награде за учешће на конкурсу “Богородице Дјево, благословена си ти међу женама” поводом прославе “Госпојинских свечаности” у Крагујевцу 2012. године. Награде су уручили Његово Преосвештенство епископ шумадијски Господин Јован и заменик градоначелника за област заштите културне баштине и уређење града Крагујевца Славица Ђорђевић. У конкуренцији средњих школа највећи број награда освојили су наши ученици.

Емилија Лазаревић,  3. разред, Трговинско – угоститељска школа “Тоза Драговић”, Милица Цакић, 1. разред, Прва крагујевачка гимназија,  Јелена Борисављевић, 2. разред, Трговинско – угоститељска школа “Тоза Драговић”,Јована Воштић,  2. разред, Трговинско – угоститељска школа“ Тоза Драговић”, Соња Вукићевић, 2. разред, Прва крагујевачка гимназија, Кристина Марковић, Средња школа “Станислав Сремчевић” из Кнића.

На конкурсу су учествовали  ученици секције за цртање и сликање: дизајнери одеће (II11и III10), конфекцијски техничари (IV4), туристички техничари  (III7 и IV4) и аранжери у трговини (I2).