Активности, Слике

Професионализам, љубазност, одговорност…

На позив декана и удружења студената Економског факултета Универзитета у Крагујевцу, ученици ТУШ “ Тоза Драговић“ у оквиру секције “ Млади угоститељи“ узели су учешће у организацији коктела за 400 особа поводом 18. рођендана Удружења студената Економског факултета. Међу многобројним званицама свечаном догађају су присуствовали и министар просвете Бранко Ружић, ректор Униварзитета Ненад Филиповић и директор наше школе Ивица Миљковић. Ученици 4/2 одељења угоститељски техничар, показали су на професионалан и љубазан начин вештине којима су овладали за претходне четири године. Након завршетка коктела домаћини су се захвалили и похвалили ученике, истакавши да су побрали симпатије свих присутних. Ученици који су учествовали су: *Наталија Живковић, Невена Стојановић, Анђела Марјановић, Никола Ракић, Јован Велинов, Виктор Лукић и Илија Милекић* са својим менторима Душаном Дабовићем и разредним старешином Гораном Михаиловићем.