ОБЕЛЕЖЕН ДАН ТОЛЕРАНЦИЈЕ

ШКОЛА ЈЕ ЗА СВУ ДЕЦУ“

ШКОЛА ЈЕ ЗА СВУ ДЕЦУ“ је манифестација која је одржана поводом Дана људских права  и Дана дечјих права, 11.12.2014. године у организацији Школске управе у просторијама Позоришта за децу. Наша школа је узела учешће у овој манифестацији заједно са другим средњим и основним школама, специјалном школом и представнивницима Савета родитеља града. Ученици наше школе представили су се цртежима на тему дечјих права, док су учеснике и посетиоце  манифестације послужили наши конобари колачима које су направили наши кувари и посластичари. Циљ одржавања ове манифестације је стављање акцента на дечје право на квалитетно и праведно образовање, на поштовање различитости и превладавање страхова и пружање подршке свим ученицима.